A Day At The Park, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 5]

A Day At The Park

Pierwsza pula biletów 2.000 sztuk w cenie 40 zł została wyprzedana w ciągu 4 minut!

Bilety są nadal dostępne, w cenie 35 zł (ulgowy dla osób poniżej 17 roku życia) oraz 46 zł (standardowy) poprzez stronę http://www.ftb.pl/bilety.asp

News dotyczący osób niepełnoletnich i dzieci.

Jak zapewne wszystkim Wam już wiadomo „A Day At The Park” będzie imprezą dzienną ściśle związaną z otwarciem Mistrzostw Świata w Wioślarstwie. W związku z tym koncert ten dostępny będzie nawet dla najmłodszych! Dla opiekunów z nieletnimi uczestnikami wydzielona zostanie specjalna strefa, w której bezpiecznie będą mogły bawić się dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Jest to niebywała okazja aby każdy, niezależnie od wieku, mógł obejrzeć Armina jako gospodarza mistrzostw a następnie wysłuchać jego minimum 2,5 h seta!

Wszystkie osoby niepełnoletnie (roczniki powyżej 91) wejdą na event tylko pod opieką prawnego opiekuna. W przypadku gdy opiekunem jest ktoś inny (osoba pełnoletnia) wymagana jest pisemna zgoda co najmniej jednego z prawnych opiekunów!

Dzieci do lat 7 mogą wejść na imprezę bezpłatnie, natomiast wszyscy którzy nie ukończyli 17 lat mogą nabyć bilet ulgowy w cenie 35 zł.
Cena biletu dla pozostałych uczestników wynosi 40 zł w pierwszej puli dostępnej już od dzisiaj o godzinie 21 w bileterii FTB. Cena bilety w kolejnej puli wynosić będzie 46zł.

Ponad to informujemy, że wszystkie osoby niepełnoletnie wpuszczane będą osobnym wejściem, gdzie specjalnie przeszkoleni ludzi będą weryfikować czy każdy niepełnoletni wchodzi pod opieką prawnego opiekuna lub za jego zgodą.

źródło: FTB.PL

6 komentarzy do “A Day At The Park, Poznań, 22.08.2009 – [aktualizacja 5]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.