„CZARODZIEJE TRANSU” czyli reportaż z ASOT’a 450

TVP Polonia

Kiedy emocje związane z eventem ASOTA 450 w naszym kraju opadły. Andrzej Dziedzic, który jest reżyserem filmów dokumentalnych i oświatowych Telewizji Polskiej, nakręcił film pt. Czarodzieje Transu, który jest swoistym podsumowaniem 450 epizodu ASOT’A w Polsce. Poprzez nakręcenie tego obrazu autor chce pokazać, że ludzie nie powinny bać się uczestniczyć w wielkich eventach, stara się również przełamać stereotyp przynależności tej formy spędzania wolnego czas młodemu pokoleniu.

Terminy planowanych emisji filmu znajdują się poniżej:

Sobota (31 lipca) – godz. 15.30 w PL, (prime time w Australii)
Niedziela (01 sierpnia) godz. 23.30 w PL, (prime time w Europie)
Piątek (06 sierpnia) godz. 03.05 w PL, (prime time w Ameryce)

Film transmitowany będzie w TVP Polonia

15 komentarzy do “„CZARODZIEJE TRANSU” czyli reportaż z ASOT’a 450”

 1. Ja bym zrobiła z tego przynajmniej godzinny reportarz! To było stanowczo za krótkie, ale nie było złe. Podobały mi się wywiady. I zgadzam się z tym, że przed Polską publicznością trzeba się postarać! Przecież jak komuś się nie uda set, to wypominamy mu to na forach przez kilka lat wsponinając go, nie mówiąc o krytyce po evencie. Ale Polscy fani Trance’u mają gust do muzyki i mówią wprost co się podoba a co nie. Nie wiem jak jest w innych krajach, bo akurat nie przeglądałam żadnego zagranicznego forum z tego typu tematami, ale słyszałam coś o tym, że Polska to jeden z najbardziej wymagających krajów, jeśli chodzi o Imprezy Masowe.

 2. Nie lękajcie za około miesiąc, może troche dłużej mój znajmy, francuz który również był na ASOT powinien skonczyc nasz projekt (przy którym pomagam,). Projekt to nagranie video, jako audio podkład w postaci nagranego seta z DI.fm, a video to wszystko to co sam nagrał znalazł, nadesłali mu inni. Przy czym nie jest to film a`la windows movie maker ale produkcja profesjonalnie zmontowana. To co sie dzieje na ekranie odpowiada temu co jest w secie audio Jeśli podczas seta Armin coś machał ręką np. to po dodaniu ścieżki radiowej i fragmentów video od innych, będzie to dokładnie w tym momencie w którym robił to w secie. Mam nadzieje ze nie zamieszałem za bardzo. Jeśli „władza” tej strony jest zainteresowana jakąs pomocą ew. promowaniem, bądź udzieleniem zgody na umieszczenie tego filmu prosze o kontat. Fuse_1@wp.pl
  a oto drobna próbka, proszę się nie sugerować jakością
  http://www.youtube.com/watch?v=D0AZnIlTyzQ
  Ps. Oczywiście fil długością odpowadający dlugościom wszystkich setów = 10 godzin

 3. Witam ! Reportaż zaj****ty, jednak został popełniony jeden bardzo duży błąd. Nie było ani słowa o Nitrous Oxide ! Największy, trancowy event tego roku w polsce z udziałem jednego z najlepszych polskich trancowców ( jako jedyny polski producent na ASOT 450 ) i ani słowa na jego temat w tym filmie ?! WTF ?! No comment … Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów ;).

  PS: Fuse 1 – widziałem filmik na ” jutubie „. Zapowiada się świetny materiał ! Pozdro !

Dodaj komentarz